Ledelse og ansatte

Ledelse 

 

Rektor 

Solvor Vasshus


Solvor Vasshus

Tlf. 23169201
E-post: solvor.vasshus@ude.oslo.kommune.no

 

Assisterende rektor (lederansvar 4.-7. trinn)

Rehana Zia Qureshi


Rehana Qureshi

Tlf. 23169202
E-post: rehana.qureshi@ude.oslo.kommune.no

 

Undervisningsinspektør (lederansvar 1.-4. trinn)

 Bilde av Frederic Buet


Frederic Buet

Tlf. 23169203
E-post: frederic.buet@ude.oslo.kommune.no

 

Sosiallærer

Giske Lunde

 
Giske Lunde

Tlf. 23169204
e-post: giske.lunde@ude.oslo.kommune.no

 

AKS-leder

Solfrid Rekdal

 
Solfrid Rekdal

Tlf. 23464026
E-post: solfrid.rekdal@ude.oslo.kommune.no

 

Administrasjon

 

Kontorleder

Anne Sverstad

 
Anne Sverstad

Tlf. 23169200
E-post 
anne.sverstad@ude.oslo.kommune.no

 

Sekretær

Bushra Asad

 
Bushra Asad

Tlf. 23169207
E-post: bushra.asad@ude.oslo.kommune.no